Відновлення лакофарбового покриття

Корпусні меблі можна і треба оновлювати! Навіть, якщо це старі предмети інтер’єру, які дісталися вам від батьків чи бабусі з дідусем. Часто, після реставрації, вони виглядають навіть краще, ніж ті, що продаються в меблевих магазинах.
Види дефектів лакофарбового покриття
Умовно, дефекти покриття можна розділити на експлуатаційні та технологічні.
  1. Втрата адгезії. Окремі ділянки або весь лак починає відставати. Це трапляється тоді, коли основа перед нанесенням була погано пошліфована, застосовували невідповідні ґрунти. Крім того, сама фарба могла бути нанесена тонким шаром. Щоб усунути цей дефект, треба відшліфувати, почистити та пофарбувати пошкоджену ділянку.
  2. Втрата кольору. З часом, будь-яке покриття вигорає. Це трапляється через постійний вплив сонячного проміння, а також застосування агресивної хімії. Остання причина дуже поширена, особливо на кухонних поверхнях. Бажаючи швидко прибрати складну пляму, люди часто використовують занадто агресивні засоби для миття. Так, щоб раз нанести і через секунду витерти без зусиль. Та разом з брудом, ви витираєте і лакове покриття, пошкоджуючи його безповоротно. В результаті, поверхня миттєво буде вбирати будь-які плями. Не встигли розлити чай, а він вже проник та глибоко, що навіть самою сильною хімією не відмиєш.
  3. Бульбашки на поверхні. Найчастіше, це трапляється тоді, коли люди самостійно вирішують пофарбувати, скажімо меблі, але роблять це з порушенням технології. Вони виконують роботу на вулиці, в сиру погоду. В цьому випадку волога проникає в структуру лакофарбового покриття. Потім, в суху погоду, вона випаровується, утворюючи бульбашки. Особливо їх багато, коли поверхня недостатньо очищена перед нанесенням фарби. На ній можуть залишатися солі, які утримують вологу.
  4. Подряпини та потертості. Ну тут зрозуміло, домашні улюбленці, гострі предмети і сила силенна факторів, які можуть пошкодити поверхню. Для їх усунення не обов’язково оновлювати все лакофарбове покриття, достатньо буде зробити локальний ремонт.

Реставрація лакофарбового покриття на різних поверхнях

Оцінка зовнішнього вигляду меблів Для початку, слід оцінити зовнішній вигляд меблів і наскільки покриття застаріло. Основні ознаки – це:
Остання ознака вказує на те, що лакове покриття обов’язково треба міняти. Огляньте пошкодження, наскільки вони піддаються відновленню і чи є сенс братися за реставрацію. Якщо ви не впевнені у власній оцінці, зверніться до професіоналів. Іноді те, що ви вже ладні викинути на смітник, вони здатні змінити до непізнаваності.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта

Відновлення лакофарбового покриття паркету

Замовити подібний ремонт слід в двох випадках: покриття втратило свій привабливий зовнішній вигляд та відновлення для захисту раз в 5-8 років. В принципі, ці два фактори часто співпадають в часі. Проте, якщо паркет постійно знаходиться під впливом яскравих сонячних променів або прибирається з допомогою агресивної хімії, то реставрація може знадобитися і швидше.
Лаковане покриття захищає поверхню паркету від пошкоджень та придає йому блиску. При нанесенні, воно заповнює всі пори деревини та миттєво застигає, не дозволяючи бруду та пилу потрапляти всередину. Так створюється неповторна дзеркальна поверхня. Хоча, саме глянець добре підкреслює наявні подряпини і на ньому гарно видно пил. Та це дрібниці, порівняно з його захисними та естетичними властивостями.

Відновлення лакофарбового покриття в Києві

Найкращий і найшвидший спосіб – замовити послуги професійних майстрів в Україні. Ви заощадите час, зусилля та гроші. Так, ми не обмовились. Вам потрібно відновити невелику ділянку, а закупити матеріалів стільки, що вистачить на десять ремонтів. Крім того, порушення технології може звести нанівець всі ваші зусилля.
Бажаєте відновити старі меблі або паркет по привабливій ціні? Телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті. Працюємо в місті Київ та по області.
Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта