Реставрація умивальників

У процесі активної експлуатації умивальник може пошкодитись. У більшості випадків проблема вирішується за допомогою реставрації, яка коштує набагато дешевше, ніж придбання нового виробу. Важливо, щоб реставрацію умивальника було виконано кваліфікованими фахівцями у повній відповідності до сучасних стандартів. Наша компанія має значний досвід у сфері проведення різноманітних реставраційних робіт. У штаті працюють лише кваліфіковані фахівці, які мають інструменти та інші технічні можливості. Тому на виконані роботи обов’язково надається гарантія, а відгуки про нашу роботу говорять самі за себе.

Специфіка та сильні сторони реставрації умивальників

Вона є процес відновлення і зовнішнього, і функціонального стану умивальника, який був пошкоджений або зношений в результаті тривалої експлуатації. Якщо відновлення раковини проводиться за всіма правилами, кінцевий результат приємно здивує.

Насамперед майстер повинен оцінити стан раковини, зрозуміти кількість та обсяг дефектів. На основі отриманої в процесі огляду інформації приймається рішення щодо використання того чи іншого методу інструментів.

Для того, щоб умивальник виглядав як новий, необхідно провести повне очищення його поверхні від іржі, бруду, нальоту та інших забруднень. Для цього проводиться ретельна підготовка поверхні. Після цього майстри приступають до безпосереднього ремонту пошкоджень. У процесі можуть бути виявлені дрібні дефекти, тріщини та інші ушкодження, які мають бути усунені.

Після підготовки поверхні, умивальник покривається спеціальними складами, які захищають його від корозії, підвищують стійкість до механічних пошкоджень та покращують його зовнішній вигляд. Це завершальний етап робіт. Якість гарантується у такому разі на всі сто відсотків.

Реставрація раковин та умивальників має деякі важливі переваги, серед яких:

  • Відновлення зовнішнього вигляду, що дозволяє продовжувати користуватися умивальником із задоволенням.
  • Швидке виконання робіт щодо проведення заміни.
  • Персональний підхід, який гарантує досягнення потрібного результату.
  • Економія грошей, тому що міняти умивальник зазвичай на порядок дорожче.

Потрібна допомога?

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерт

Реставрація умивальників у надійному місці – гарантія якості

Наша компанія по праву може вважатися надійним партнером для проведення реставраційних робіт з умивальників та раковин. До головних переваг можна віднести:

  • Наявність досвіду та всіх необхідних навичок у майстрів, що безпосередньо впливає на виконання робіт.
  • Гарантію якості на один рік, що говорить про серйозний підхід і як ми цінуємо і поважаємо власних клієнтів.
  • Застосування персонального підходу та перевірених методик проведення реставрації.

Галерея робіт

Залишились питання?

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта