Реставрація ламінату

Все більш популярними стають послуги з реставрації ламінату, тому що завдяки їхньому професійному наданню можна відносно просто і швидко відновити покриття для підлоги. Ламінат є популярним і універсальним матеріалом для підлоги, який відрізняється високою міцністю, довговічністю і привабливим зовнішнім виглядом. Реставрація ламінату може бути гарним рішенням у тих випадках, коли підлога має невеликі пошкодження або потертості, але при цьому все ще у нормальному стані. Тут головне звернутися до професіоналів, які мають навички, досвід, інструменти. Відгуки про нашу роботу можна вивчити у зручний час. Вони допоможуть переконатися у високому рівні виконання робіт незалежно від обсягу та рівня складності.

Специфіка професійної реставрації ламінату

Якщо на покриття для підлоги з’явилися подряпини, інші сліди активної експлуатації, необов’язково проводити його заміну. Найчастіше можна обійтися проведенням реставраційних робіт. На місце має приїхати майстер із реставрації ламінату, щоб оцінити стан. Після огляду він визначає які роботи потрібні.

Під час реставрації ламінату практично завжди проводяться роботи з видалення подряпин і потертостей, які можуть виникнути в процесі експлуатації підлоги. Також може виконуватися відновлення блиску та кольору покриття, за допомогою чого вдається повернути йому привабливий зовнішній вигляд.

Виконання робіт передбачає використання спеціальних інструментів, за допомогою яких роботи проводяться якісно і без пошкодження покриття. Виконується реставрація подряпин на ламінаті в обумовлені терміни та максимально професійно, коли за справу приймаються справжні професіонали.

Послуга має деякі плюси, серед яких можна відзначити:

  • Економію коштів, тому що реставрація коштує дешевше, ніж його заміна на новий. Крім того, реставрація дозволяє продовжити експлуатаційний термін покриття для підлоги.
  • Безпека для навколишнього середовища, тому що вдається уникнути утилізації ламінату. Це набагато сучасніше рішення, ніж виготовлення і використання нового покриття.
  • Повне відновлення основних функціональних характеристик. Після проведення робіт відновлюються всі характеристики покриття, такі як міцність та стійкість до навантажень.
  • Збереження первозданного зовнішнього вигляду. Покриття знову набуває потрібного блиску і кольору.

Потрібна допомога?

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта

Реставрація від досвідчених спеціалістів

Якщо звернутися до майстрів, у яких є досвід і всі необхідні ресурси, позитивний результат гарантується на сто відсотків. Якість — наш основний пріоритет. До інших причин можна звернутися до нашої компанії:

  • Швидке виконання робіт. Реставрація ламінату може бути виконана швидко і без потреби виймати повністю стару підлогу.
  • Використання сучасних інструментів та технологій, що позначається на кінцевому результаті.
  • Роботи проводяться у зручний для клієнта час і не залежать від різноманітних зовнішніх факторів.
  • Гарантія в один рік на всі роботи.

Можна дізнатися попередньо про всі особливості послуги перед оформленням замовлення.

Залишились питання?

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта