Реставрація плитки від сколів

Плитка – дуже популярний вид покриття. Вона міцна, гарна та не примхлива в догляді. Ще один важливий фактор – ціна. Відповідний варіант можна підібрати для різних бюджетів. Та іноді на ній теж з’являються пошкодження. В даній статті мова піде про відколи.
Причини виникнення сколів
Причини відколів можна умовно розділити на два види: помилки на етапі укладання та в процесі експлуатації.
Порушення при укладанні плитки
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта

Проблеми під час експлуатації, які призводять до сколів

Ремонт плиткової поверхні чи реставрація?

Тут все значно простіше: при ремонті потрібно замінювати плитку, а при реставрації не треба. Перший варіант – значно дорожчий і складніший, навіть, якщо ви змінюєте всього кілька плиток. При реставрації усуваються дефекти без зняття фрагменту поверхні. І от що ми вам порадимо, якщо можна обійтися локальним відновленням, краще так і зробити. Реставрація виконується швидше та коштує дешевше, ніж заміна покриття. Крім того, якщо виконувати її одразу після виникнення дефектів, можна значно продовжити строк експлуатації плитки. А значить, відкласти на кілька років заміну керамічного покриття.

Перш ніж почати відновлення, слід визначити причину. Інакше, отриманий результат не затримається на довгий час і проблеми будуть виникати знову і знову. Для цього дізнайтесь, якщо це робили не ви, як укладалось покриття, яка під ним основа та які матеріали використовувались. Якщо місць зі сколами багато, а інформацію взяти ніде, можна самостійно відреставрувати пошкодження. Та найкраще – звернутися до досвідченого майстра в Україні. Сам процес реставрації сколу виглядає так:

От і все, сколу, як не було. Та цей процес тільки в описі виглядає просто. Важливо не помилитися з вибором пігменту для барвного складу, аби місце ремонту на відрізнялось від покриття. А ще, наносячи матеріали на поверхню, треба пам’ятати, що останній шар має бути точно в рівень основного покриття. Переваги реставрації сколів керамічної плитки нашою компанією Перелічені вище етапи ремонту здаються нескладними, та порушення хоча б одного технологічного процесу призведе до того, що відновлене місце буде сильно помітне, або результат протримається недовго. І, на перший погляд, швидкий та недорогий ремонт, перетвориться на складну на недешеву заміну всього покриття. Що натомість пропонуємо ми?

Галерея робіт

Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта