Реставрація пропалів

Пропали на меблях та поверхнях – це одна з найчастіших проблем, з якими ми стикаємося у наших клієнтів. Достатньо лише на секунду впустити паяльник на підлогу, чи плойку для волосся, чи гарячу пательню поставили на стільницю. А як часто ми стикаємося з пропалами від кальяну або цигарок, ви не уявляєте. В інтернеті радять наклеїти щось на пошкоджене місце, замінити фрагмент покриття або пофарбувати його. Уявляєте собі, стільниця на кухні з наклейкою, гарно, чи не так? Та якщо згадати, що ця поверхня робоча, то скільки та наклейка там протримається?
Усунення пропалів на різних поверхнях
Ми не будимо давати поради, як усувати глибокі пропали на різних поверхнях. Це дуже кропітка робота, яку повинні виконувати професіонали. Реставраційні роботи коштують недорого, принаймні значно дешевше, чим повна заміна пошкодженого матеріалу. В цій статті ми поговоримо про незначні дефекти та способи їх усунення.
Відновлення стільниці зі штучного каменю
Якщо пропал незначний, ви швидко зреагували і прибрали гарячий предмет, його можна спробувати прибрати самостійно. Для цього візьміть звичайну кухонну губку та засіб для миття посуду. В крайніх випадках можна скористатися хімією на основі аміаку. У жодному випадку не беріть засоби з кислотою чи ацетоном, вони безповоротно пошкодять поверхню стільниці зі штучного каменю.

Якщо побутова хімія безсила проти плями, можна спробувати відчистити її з допомогою наждачного паперу з наступним поліруванням. Проте пам’ятайте, товщина акрилового шару не перевищує 4 міліметри. Надавивши трохи сильніше, ви ризикуєте завдати значних пошкоджень вашій стільниці.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта
Реставрація пропалів на паркеті та ламінаті
Реставрацію паркету чи ламінату краще самостійно не проводити. Це робота потребує спеціальних інструментів, матеріалів та знання технології. Адже покриття для підлоги, особливо паркет, дуже вимогливі у користуванні. Тримайте декілька порад по догляду та усуненню незначних пошкоджень.
Переваги ремонту пропалів професійними реставраторами

Галерея робіт

Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта