Реставрація після оренди будинку

Наша компанія виконує реставрацію меблів, плиткової поверхні, дверей та ін. Чому саме реставрація? Зазвичай, коли маєш подібну проблему і шукаєш варіанти її вирішення, перша порада – замінити пошкоджений елемент. Ну, принаймні, більшість статей в інтернеті починаються саме так. Ми з цим максимально не згодні. Заміна плитки, фрагменту ламінату, навіть при глибоких пошкодженнях – це останній варіант, який потрібно розглядати. По можливості, поверхню треба реставрувати. Це швидше та дешевше.
Чим ми займаємося?
Реставрація проходить швидко та без купи сміття, як після ремонту. Ваш дім буде готовий до нової здачі в найкоротші терміни.
Ремонт житла для довгострокової оренди
Якщо ж ваш будинок вже потребує капітального ремонту, або ви збираєтесь підготувати його до першої здачі, дамо вам кілька порад. Коли ми ремонтуємо дім для себе, ми підбираємо улюблені кольори, деталі, декор. Інша справа – ремонт житла для здачі в оренду. Його теж потрібно зробити якісно, але без зайвих дорогих деталей, дизайнерских речей та оздоблення.
Особливості ремонту перед здачею будинка
Основне, що треба пам’ятати: ваші орендарі будуть жити в будинку довго, тому треба, щоб ремонт це витримав. Крім того, він має бути:
Ремонт для довгострокової здачі будинку в Києві повинен виконуватися зі зносостійких матеріалів, недорогих та простих в догляді. Підбираючи покриття для підлоги, зверніть увагу на лінолеум та ламінат. Для стелі ідеально підходять натяжні конструкції із ПВХ.

Щодо стилю та оздоблення, тут важливо обирати нейтральні кольори. Це може бути білий, беж, світло-сірий. Так, майбутні жильці зможуть додати яскраві акценти і створити свій, індивідуальний стиль в помешканні.

Щодо меблів, їх вибір залишається на ваш розсуд. Але обов’язково, вони мають бути міцними, довговічними та практичними. Обираючи той чи інший предмет меблів, продумайте завчасно, як ви будете його ремонтувати в разі дрібних пошкоджень. Моделі та кольори теж обирайте базові, а покриття – антивандальні.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта
Ремонт дому в Україні для короткострокової здачі
Якщо ви хочете замовити ремонт для короткострокової оренди, враховуйте наступні принципи.
Реставрація дому після оренди
Не важливо, збираєтесь ви здавати дім на довгий строк, чи на короткий, враховуйте практичність ремонту. Обирайте матеріали, які легко буде відреставрувати. Крім того, в період, коли в вашому домі ніхто не живе, проводьте дрібний ремонт. Він допоможе якнайдовше зберегти оселю в гарному вигляді, та відтермінує строк проведення капітальних робіт. Наша команда з задоволенням допоможе прибрати дрібні пошкодження різних поверхонь та захистить їх від подальшого руйнування. Використовуємо тільки якісні матеріали та сучасне обладнання. Працюємо в Києві та області.
Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта