Пошкодження від домашніх улюбленців

Наша компанія досить часто виконує реставрацію меблів, сходів, дверей від пошкоджень домашніми улюбленцями. Чому саме реставрація? Зазвичай, коли маєш подібну проблему і шукаєш варіанти її вирішення, перша порада – замінити пошкоджений елемент. Ну, принаймні, більшість статей в інтернеті починаються саме так. Ми з цим максимально не згодні. Заміна плінтусу, сходинки, навіть при глибоких пошкодженнях – це останній варіант, який потрібно розглядати. По можливості, поверхню треба реставрувати. Це швидше та дешевше.
Домашні тварини. Їх кігті часто залишають сліди у вигляді подряпин на дверях, мебляхта стінах. В гіршому випадку в хід йдуть зуби, тоді всі гострі кути стають закругленими.
Захистити житло від подібних ситуацій можливо, але не завжди. В першу чергу, треба приділяти достатньо уваги молодим тваринкам, коли їхні зубки ріжуться а виховання ще не вистачає. Зону де проводить час тваринка краще всього тимчасово відгородити від цінних предметів інтер’єру. Щоб відволікти домашнього улюбленця від «смачних» меблів придбайте декілька іграшок для зубастиків та ласощі які вони так полюбляють гризти. Це значно мінімізує ризик пошкодження.
При виникненні проблем, викликайте майстра для реставрації. Подібний ремонт робиться швидко, навіть якщо пошкодження глибокі. Чим далі ви відтягуєте відновлення, тим більша вірогідність що зона ураження буде збільшуватись від вологи. Дерево та його замінники – матеріал більш вимогливий і швидше зношується. Особливо він боїться вологи. Від неї, матеріал починає набухати та руйнуватись.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта
Як реставрують меблі наші майстри?
Тим, хто хоче усунути пошкодження на меблях, ми радимо замовити реставрацію у досвідчених майстрів України. Як це робимо ми?
Всі роботи виконуються обережно, щоб максимально зберегти первозданний вигляд виробу.
Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта