Комплексна реставрація приміщення

Люди часто плутають поняття ремонту та реставрації помешкання. З’явилися сколи на плитці – ремонт, стільниця пошкоджена пропалами – потрібно замовити нову. Та це не завжди так. Іноді, довготривалий та виснажливий ремонт можна замінити локальною реставрацією всього помешкання. Це значно дешевше и не коштуватиме вам такої кількості нервів. Звичайно, її проводять не тоді, коли вже все розсипається, а періодично, щоб продовжити строк служби меблів, підлоги та інших поверхонь в домі.

Коли слід провести реставрацію?

Отже, коли слід замовити послугу локального відновлення всього помешкання?
Не маскуйте пошкодження на плитці, не закривайте пропали на паркеті меблями чи вазами. Так, дефект ви сховаєте, але руйнування покриття не зупините. Періодичне проведення відновлювальних робіт збереже гарний вигляд вашого дому, зробить його охайним і доглянутим. Крім того, ця маніпуляція значно відкладе терміни проведення капітального ремонту. Це ми знаємо точно. Адже не один рік займаємося реставрацією різних видів поверхонь. Своїм клієнтам ми пропонуємо доступні ціни, швидке та якісне виконання робіт та гарантію результату.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта

Реставрація та капітальний ремонт різних видів поверхонь

Реставрація чи заміна паркету?
Реставрацій роботи проводять в наступних випадках:
Якщо пошкодження значно серйозніші, реставрація може не допомогти. Доведеться ремонтувати, або взагалі перестилати покриття

Реставрація чи ремонт корпусних меблів?

Ремонт та реставрація корпусної меблі – це зовсім різні види послуг. Перший варіант – більш дешевий та простий. По суті ремонт – це відновлення столярної конструкції предмета. Так, щоб стілець не хитався, а шафа закривалася. Для цього можна використовувати сучасні методи та матеріали, не намагаючись зберегти первозданний вигляд предмету. Реставрація – це набагато складніша процедура, через те і ціна її може бути трохи вища в Україні. Це цілий комплекс робіт по відновленню меблів. Його виконують, коли на них з’являються невеликі пошкодження. Це можуть бути сколи, подряпини, пропали. В нього входить:
Реставрація чи ремонт плитки?

Тут все значно простіше: при ремонті потрібно замінювати плитку, а при реставрації не треба. Перший варіант – значно дорожчий і складніший, навіть, якщо ви змінюєте всього кілька плиток. При реставрації усуваються дефекти без зняття фрагменту поверхні. І от що ми вам порадимо, якщо можна обійтися локальним відновленням, краще так і зробити. Реставрація виконується швидше та коштує дешевше, ніж заміна покриття. Крім того, якщо виконувати її одразу після виникнення дефектів, можна значно продовжити строк експлуатації плитки. А значить, відкласти на кілька років заміну керамічного покриття.

Локальна реставрація помешкання в Києві
Не маскуйте пошкодження на плитці, не закривайте пропали на паркеті меблями чи вазами. Так, дефект ви сховаєте, але руйнування покриття не зупините. Періодичне проведення відновлювальних робіт збереже гарний вигляд вашого дому, зробить його охайним і доглянутим. Крім того, ця маніпуляція значно відкладе терміни проведення капітального ремонту.

Це ми знаємо точно. Адже не один рік займаємося реставрацією різних видів поверхонь. Своїм клієнтам ми пропонуємо доступні ціни, швидке та якісне виконання робіт та гарантію результату.
Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта