Глибока реставрація пошкоджень

Наша компанія виконує реставрацію меблів, плиткової поверхні, дверей та ін. Чому саме реставрація? Зазвичай, коли маєш подібну проблему і шукаєш варіанти її вирішення, перша порада – замінити пошкоджений елемент. Ну, принаймні, більшість статей в інтернеті починаються саме так. Ми з цим максимально не згодні. Заміна плитки, фрагменту ламінату, навіть при глибоких пошкодженнях – це останній варіант, який потрібно розглядати. По можливості, поверхню треба реставрувати. Це швидше та дешевше.
Реставрація пошкоджень на підлозі

Глибокі дефекти на підлозі – це, зазвичай, сліди від меблів, ударів важкими предметами або зайві отвори при поточному ремонті або після нього. Та це більше стосується плиткової поверхні. Якщо мова йде про пошкоджений паркет чи ламінат, то причин може бути значно більше.

  • Домашні тварини. Їх кігті часто залишають сліди у вигляді подряпин на підлозі.
  • Дитячі іграшки та ігри. Мова йде при дитячі речі, які мають гострі кінці. Хоча, якщо діти бешкетують, вони і не гострими предметами можуть пошкодити підлогу.
  • Взуття. Особливо це стосується жіночого, на високих тоненьких підборах. Іноді, підлога після нього схожа на решето.
  • Волога. Це один із головних ворогів будь-якої поверхні. А особливо це стосується паркету та ламінату. Під дією вологи, покриття тріскається та розсихається.
Відновлення стільниці зі штучного каменю
Захистити підлогу від подібних впливів можливо, але не від усіх. В першу чергу, треба дотримуватися правил її експлуатації. Під меблі варто класти підкладки або стелити килим. Ще, для ламінованих поверхонь можна використати захисне покриття. Воно продається в будівельних магазинах у вигляді аерозолів. Покриття створює на ламінаті захисну плівку, що продовжує строк експлуатації підлоги та мінімізує пошкодження.

При виникненні проблем, викликайте майстра для реставрації. Подібний ремонт робиться швидко, навіть якщо пошкодження глибокі. Чим далі ви відтягуєте відновлення, тим більша вірогідність стикнутися з потребою часткової або повної заміни поверхні.
Потрібна допомога?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта
Відновлення корпусних меблів
Значно частіше, ніж плитка, страждають наші меблі. Дерево – матеріал більш вимогливий і швидше зношується. Особливо він боїться вологи. Від неї, матеріал починає набухати, слідом з’являються нерівності, і фурнітура випадає з кріплення.

На цей рахунок в інтернеті теж багато порад. Наприклад, оновити лакове покриття або перефарбувати, використати техніку декупаж. Та подібні роботи мають виконуватися з точним дотриманням технології. В іншому випадку, меблі втратять презентабельний вигляд. А якщо вони антикварні, то це зведе їх вартість до мінімуму.
Як реставрують меблі наші майстри
Тим, хто хоче усунути пошкодження на меблях, ми радимо замовити реставрацію у досвідчених майстрів України. Як це робимо ми?

Всі роботи виконуються обережно, щоб максимально зберегти первозданний вигляд виробу, особливо якщо він антикварний. Адже від цього залежить їх ціна. Наші реставратори працюють в місті Київ та по області.

Галерея робіт

Залишились питання?
Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта